Strona główna

Szampany i wina musujące

Butelka
750ml

 

1

 

Veuve  Pelletier

A.C. Champagne

Francja

Biały francuski, aromatyczny  a zarazem delikatny. Wyjątkowy Szampan, którym można delektować się bez końca, o zniewalającym żółtym odcieniu z złocistymi refleksami.
Receptura opiera się na trzech szczepach: Pinot Noir, Pinot Meunier oraz dodatku Chardonnay. Wyczuwalne aromaty migdałów oraz brzoskwiń. Idealne jako aperitif na przyjęciu lub imprezie.

 

 

 

120,00zł

 

2

 

Martini Asti

D.O.C. Asti

Włochy

Symbol włoskiej elegancji i dobrego stylu, którego unikalnym wyróżnikiem jest doskonały smak. Białe wino musujące o wyrafinowanym połączeniu słodyczy i świeżości. Jako jedno z 32 win na świecie posiada prestiżowy symbol D.O.C.G. Oznaczenie informuje, że wino zostało wyprodukowane wyłącznie według tradycyjnych metod. Przyznawane jedynie winom o najwyższej jakości we Włoszech. Charakteryzuje się wyczuwalną nutą kwiatu akacji i pomarańczy z delikatnym aromatem lipy i wisterii, zamknięte w zrównoważonym smaku.
Stanowi idealny dodatek do deserów, świeżych owoców, serów,
wędzonego łososia i kawioru.

 

 

 

60,00zł

 

3

 

Cin  & Cin Spumante

Włochy

Delikatne, białe, półsłodkie wino musujące, tak jak jego włoskie korzenie – jest zmysłowy i pełen musującej energii. Tradycyjne receptury, według których tworzone jest jedno z najbardziej cenionych przez konsumentów win musujących gwarantują harmonijny smak oraz wyrafinowany aromat. To włoska nuta namiętności, która sprawi, że każde spotkanie w jego towarzystwie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Bo nie ma CIN CIN bez CIN&CIN!

 

 

 

40,00zł

 
stat4u